Hülya Şen’le Oyunculuk Atölyeleri

461

 

Hülya Şen’in verdiği oyunculuk atölyeleri şunlar:

  • Kamera önü oyunculuğu
  • Doğaçlama, mimik, ses, nefes teknikleri
  • Toplulukta rahat konuşma teknikleri
  • Drama
  • Vücut dili kullanma teknikleri
  • Konservatuvar sınavlarına hazırlık

Hülya Şen, 29 Şubat 1968 Balıkesir doğumludur. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Başarıyla oynadığı tiyatro ve sinema filmleri ile ilgili birçok ödül almıştır.

Hülya Şen’in kendi ağzından dinlersek:

“Hayata soğuk bir kış gecesi şipşirin bir belde olan Edremit’te , takvimlerde 4 yılda bir yerini alan 29 şubatta gözlerimi açmışım. Eh bu farkla doğup sıradan yaşamak bize yakışmaz deyip dalmışız hayat içine . O yıllarda mahallecek gittiğimiz gündüz matinelerinde, Ferdi Tayfur’un Susadim Çeşmeye Gelmez Olaydımlarını izleyip Necla Nazır’ın oyunculuğuyla bilenmişliğimiz az değildir yani😊

Yıllar geçer, Hülyacığım, yani ben😊 lise sonda hocasının ilk defa tiyatroya gidecek olanınız var mı diyerek elinde salladığı biletlerle tiyatroyla tanışıp, büyülenip tiyatrocu olucam diyerek feveran eden cahil cüheyla 🙄 Yok ya o kadar kolaydı. Ama dedim size 29 subat bu. Yıllar geçer canım . Ben her yıl geçmişinden beslenip nerden geldiğini unutmadan,geleceğine bir ilmek atarım . Oyunculuk sadece bir meslek değil benim için, ayni zamanda sosyalleşme, iyileşme, ayakta durma biçimi . Her günüm birbirinin aynı diyenler hadi gelin birlikte sahne deneyimlerimi paylaşıp, farkıdalık yaratalım.”

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: 0216 651 7227

 

Yoruma kapalı.